Park hotel Trenčianske Teplice

PARKHOTEL*** - Trenčianske Teplice

Vďaka svojej polohe v oáze zelene, exkluzívnym priestorom a vysokému štandardu gastronomických služieb je hotel obľúbeným miestom na poriadanie svadobných párty a rodinných stretnutí. Váš svadobný deň je jedným z najdôležitejších okamihov vo Vašom živote. Bude pre nás veľkou cťou, ak sa rozhodnete stráviť tento jedinečný deň práve u nás.

Variabilita hotela poskytuje priestor pre intímne svadby v kruhu najbližších až po usporiadanie svadobnej hostiny pre 50 hostí. Nadväznosť konferenčnej miestnosti, kaviarne so zimnou záhradou a letnej terasy s vonkajším krbom a altánom pre kvalitné gastronomické služby je možné vhodne doplniť o komfortné ubytovanie a doplnkové služby wellness centra.

Parkhotel *** na Baračke

V prípade záujmu o zorganizovanie svadobnej hostiny kontaktujte priamo obchodné oddelenie na adrese sales@parkhotelnabaracke.sk, prípadne na tel. čísle +421-32-6556879. Radi Vám pomôžeme s výberom Vášho svadobného menu a poradíme pri voľbe priestorov a doplnkov, aby bol svadobný deň pre Vás i Vašich blízkych nezabudnuteľný.

Online Rezervácia

Príchod:
Odchod:

Počet osôb:

Dospelých osôb
Deti od 3 do 10 rokov
Deti do 3 rokov

Počet izieb

x Jednolôžková izba
x Dvojlôžková izba
x Apartmán malý
x Apartmán veľký
x Štúdio
x Rodinná izba

Sme také aké sme

Dámy nechajte sa nami rozmaznávať celý pobyt (min. 3 noci)

Rodinná dovolenka

Oddych pre celú rodinu

Sledujte nás na Facebooku

Viac na našej facebook stránke