Park hotel Trenčianske Teplice

Čo je RSS?

V dnešnom svete miliónov web stránok je náročné sledovať všetky vždy aktuálne informácie. Nebolo by pre Vás jednoduchšie, keby ste dostávali Vami vybrané správy priamo do Vášho počítača namiesto nekonečného klikania z jednej internetovej stránky na druhú?

RSS Vám umožňuje vidieť, vždy aktuálny obsah akonáhle sa na Vami vybraných stránkach objaví. Takto môžete získať aktuálne informácie, články, zvukové záznamy, fotografie, či videá na jednom mieste z viacerých zdrojov a to ihneď ako sú publikované. To všetko samozrejme bez potreby vyhľadávania na jednotlivých www stránkach.

Je množstvo diskusií čo vlastne skratka RSS znamená, ale väčšina tvrdí že ide o "Really Simple Syndication" (skutočne jednoduché spájanie, zhromažďovanie). RSS správy sú špeciálnym prípadom www stránky upravenej tak, aby ju vedel čítať samostatne aj počítač. Predstavte si ich ako kódovanú správu, ktorá je voľne odovzdaná každému, kto o ňu cez internet požiada.

RSS zatiaľ nevyužívajú všetky internetové stránky, ale jeho popolarita neustále rastie. RSS využívajú najmä spravodajské stránky ako sú CNN, New York Times, BBC, ale aj väčšina slovenských spravodajských serverov.

My sme pripravili RSS správy s obsahom článkov o dianí v regióne a v našom hoteli, ale aj také, ktoré Vás budú informovať o novinkách v ponuke pre našich hostí. Ale najmä získate informácie o najvýhodnejších ponukách našich služieb. Predstavte si, že ráno nájdete last-minute víkendový pobyt za úžasnú cenu. Áno aj toto pre Vás, našich hostí pripravujeme.

Ako môžete používať RSS správy?

Aby ste mohli RSS správy používať potrebujete čítačku RSS. V sieti Internet je dostupné množstvo rôznych čítačiek RSS, pričom mnohé sú dostupné zadarmo. Doporučujeme Vám použiť spojenie "RSS news reader" alebo "RSS feed" vo vašom obľúbenom Internetovom vyhľadávači. Po inštalácii čítačky na Vašom počítači sa rozhodnete, ktorú časť RSS správ chcete odoberať. Ak kliknete na nižšie zobrazené oranžové tlačidlá zobrazí sa Vám RSS správa upravená pre internetový prehliadač. Stačí zapísať odber stránok vo vašej čítačke RSS správ. Dá sa to rôznym spôsobom, závislým od konkrétnej čítačky. Napríklad skopírujete linku zobrazenú vo vašom internetovom prehliadači do čítačky RSS správ. Podrobnosti nájdete v "help" sekcii každej RSS čítačky.

RSS kanály Parkhotela

RSS Info

všetky informácie, aktuálne správy ako aj informácie o wellness životnom štýle

RSS novinky

aktuálne informácie

RSS produkty a služby

aktuality o ponúkaných produktoch a službách

Online Rezervácia

Príchod:
Odchod:

Počet osôb:

Dospelých osôb
Deti od 3 do 10 rokov
Deti do 3 rokov

Počet izieb

x Jednolôžková izba
x Dvojlôžková izba
x Apartmán malý
x Apartmán veľký
x Štúdio
x Rodinná izba

Sme také aké sme

Dámy nechajte sa nami rozmaznávať celý pobyt (min. 3 noci)

Rodinná dovolenka

Oddych pre celú rodinu

Sledujte nás na Facebooku

Viac na našej facebook stránke