Park hotel Trenčianske Teplice

PARKHOTEL*** - Trenčianske Teplice

Tématické žúry pre firmy

Tématické žúry pre firmy23. Október 2013
Trenčianske Teplice (Slovakia)
Igor Gondár

Priatelia (a priateľkyne...), koniec roka sa nezadržateľne blíži a spolu s ním vyvstáva kompetentným personalistom a vplyvným asistentkám svojich šéfov otázka, na ktorú je možné hľadať odpoveď niekedy veľmi dlho. Aký by mal byť koncoročný „žúr“ pre zamestnancov našej firmy? Čo sa bude páčiť šéfovi? Byť tradičný alebo originálny? Posedenie pod jedličkou (niekde dokonca pri samovare...), alebo skúsiť poriadny „odväz“? Ak patríte k firmám, ktoré radi experimentujú a vyskúšali ste už naozaj všetko, nechajte sa inšpirovať nasledovným článkom. K jeho napísaniu ma viedol veľmi silný emotívny zážitok z „Rockovej nálože“ - poslednej „bombovej žúrky“ pre našich obchodných partnerov.

S tématickými akciami pre zástupcov cestovných kancelárii a partnerských firiem sme v Parkhoteli na Baračke začali už minulý rok. Vtedy sme si spolu s novým prevádzkarom povedali, že chceme byť iní. Nie sexuálnou orientáciou, ale výlučne kreativitou v našich službách... Tak vznikla swingová retro party v štýle 30tych rokov minulého storočia. A výsledok bol jedinečný! Namiesto vážnych „suchárov“ v kostýmoch a v oblekoch vhupli medzi nás vážené dámy a páni v cylindroch a viktoriánskych klobúkoch (okrem iného...). Obsluha nezaostávala svojou vizážou a ani eleganciou, v zimnej záhrade hrala barová retro kapela dávno zabudnuté šlágre, v altáne degustovali páni cigary, v kaviarni zas cognac, a „Hotel Modrá Hvězda“ bol na svete. Keby režisér pán Martin Frič žil...

Aloha Parkhotel bol názov havajského večera, ktorý sme organizovali v spolupráci s tanečnou skupinou Tropical koncom júla. Kvetinové lei, tradičné havajské tance, miešané tropické drinky a bohatý bufet s polynézskymi špecialitami vychutnávali hoteloví hostia na letnej terase pri západe slnka. „Vytrženie“ hostí, ktorí sa za zvuku bubnov Ipu Heke v trávových sukniach učili tradičný havajský tanec Hula, sa dalo krájať... To nebol žiadny lacný komerčný gýč, ale skutočný Havaj, ktorý cítim pri pohľade na video ešte dnes. Neveríte? Presvedčte sa tu.

L´Italiano vero alebo aj „pravý Talian“ bol (vzhľadom moju na poslednú dovolenku, strávenú na Sardínii) srdcovou záležitosťou. Možno si poviete, čo je možné na talianskom večeri pokaziť? Nejaké tie spaghetti, ľahké víno (pravdepodobne nižšej kvality), talianska hudba a hlučná zábava. Omyl! Taliani vedia žiť (žiaľ na rozdiel od nás Slovákov), ale vytvoriť pravú taliansku atmosféru znamená poznať taliansky životný štýl v maličkostiach. Toto Cotugno prišiel napokon aj medzi nás...

Rocková nálož - poriadne uletená crazy žúrka v štýle „heavy metal & hard rock 80-tych rokov” vybuchla koncom septembra. Kožené nohavice, reťaze, vybíjané náramky, nášivky či parochne (u holohlavých pánov to bol problém), servírky v korzetoch s „upírskymi“ kontaktnými šošovkami, bar potiahnutý umelými pavučinami, klenbová pivnica „cell of death“ s ochutnávkou destilátov, vonkajší krb s hamburgermi, sudy s ohňom, poriadne hlučná rocková banda či vonkajšia veľkoplošná projekcia klipov od Bon Jovi či Europe - jedným slovom „bomba“! Aj pre depešákov... Dôkazový materiál, že nálož naozaj vybuchla, si môžete pozrieť tu.

Po týchto skúsenostiach som prišiel k chvályhodnému záveru, že naozaj netradičný a originálny firemný žúr robia 3 veci: detaily, detaily, detaily.
Aby ste mohli splniť všetky 3..., musíte mať vhodné prostredie, potrebné vybavenie, kreatívneho ducha a zamestnancov „recidivistov“, ktorí sú pripravení podporiť akúkoľvek „šialenú“ predstavu hosťa.
V Parkhoteli na Baračke máme všetko. Na mieru Vám „ušijeme“ ten „Váš“ firemný mejdan roku, na ktorý šéf a ani zamestnanci hneď tak ľahko nezabudnú... Napríklad takí Simpsonovci s barom a´la “Moe” či pivom Duff? Ale viac už neprezradíme. Nápady sa vedia “požičiavať” a konkurencia nespí…

Ing. Igor Gondár, riaditeľ hotela

comments powered by Disqus

zoznam | späť

Online Rezervácia

Príchod:
Odchod:

Počet osôb:

Dospelých osôb
Deti od 3 do 10 rokov
Deti do 3 rokov

Počet izieb

x Jednolôžková izba
x Dvojlôžková izba
x Apartmán malý
x Apartmán veľký
x Štúdio
x Rodinná izba

Zahoď starosti

wellness a veľa zábavy pre Vás a Vašu rodinu

Sledujte nás na Facebooku

Viac na našej facebook stránke