Park hotel Trenčianske Teplice

PARKHOTEL*** - Trenčianske Teplice

od 1.6. opäť v prevádzke

od 1.6. opäť v prevádzke 04. Máj 2020
()

AKTUALIZOVANÉ STANOVISKO ku dňu 4.5.2020

Vážení klienti, obchodní partneri,
po zasadnutí krízového štábu a jeho výsledkom zodpovedá skutočnosť, že ak všetko pôjde podľa plánu tak s radosťou by sme mali od 1.6. 2020 vítať našich klientov
v našom hotelovom zariadení.
Počnúc dnešným dňom prijímame rezervácie s nástupom od 1.6. 2020
V prípade aktualizovaných nariadení, či obmedzení vládou SR sa budeme priebežne riadiť, a v prípade opätovného obmedzenia poskytovania našich služieb nebudeme voči
klientom žiadať storno poplatok.
Platí aj pre CK, CA
Veríme, že spoločne so slnečnými lúčmi naštartujeme letnú sezónu k maximálnej spokojnosti našich klientov.

S pozdravom
Hruška Michal
manažér hotelových služieb

Vážení klienti, obchodní partneri,
týmto Vám oznamujeme, že z nariadenia vlády SR , úradu verejného zdravotníctva SR a MZ SR( ministerstva zdravotníctva SR ),
PARKHOTEL na Baračke, s.r.o. zostáva naďalej pre verejnosť zatvorený do odvolania.
Náš predpoklad je do 30.4. 2020 , priebežne podľa aktuálnej situácie stanovisko prehodnotíme.

Pobyty zakúpene priamo cez naše ubytovacie zariadenie s nástupom na pobyt v mesiaci MAREC a APRIL 2020 budu refundované nasledovne:
1. Hosťovi bude vrátená 100% suma zaplatenej zálohy na účet do 30.4. 2020 pripísaním na účet klienta ALEBO
2. Hosťovi bude vystavený otvorený voucher na sumu zaplatenej zálohy s platnosťou do 22.12. 2020 a pobyt si môže uplatniť do tohoto termínu podľa jeho výberu.

Pre urýchlenie vybavovanie žiadostí o refundáciu prosím kontaktujte priamo recepciu hotela, kde nahlásite o aký spôsob refundácie máte záujem. recepcia@parkhotelnabaracke.sk

Pobyty zakúpené prostredníctvom CK ( cestovná kancelária, cestovná agentúra ) si je potrebné prejednať s danou CK , nakoľko pobyt bol zakúpený u nej, nie u nás.
Storno poplatok cestovným kanceláriám zo strany hotela nie je na tieto termíny ( MAREC a APRÍL ) účtovaný

Pobyty rezervované a zakúpené na mesiac Máj a ďalšie mesiace toho času zostávajú v plnej platnosti.

S úctou

Hruška Michal
manažér hotelových služieb
PARKHOTEL na Baračke

AKTUALIZOVANÉ STANOVISKO ku dňu 13.3. 2020

Dňom 13.3.2020 spoločnosť PARKHOTEL na Baračke, s.r.o. dopĺňa stanovisko k nákaze a šíreniu COVID-19 na území Slovenskej Republiky nasledovne:

Hotel z preventívnych opatrení od 15.3. 2020 od 14:00 hod - do 29.3. 2020 do 22:00 hod úplne uzatvárame

Počas tejto doby nebude možné využívať žiadne služby.
Prosíme klientov, ktorí majú v tomto termíne zakúpené pobyty, aby kontaktovali recepciu hotela pre podanie bližších informácií. ( +421 905 65 68 68, parkhotel@parkhotelnabaracke.sk )
Pobyty v tomto termíne je možné presunúť na letné termíny bez doplatku za sezónu, v prípade zahraničných hostí, ktorí si termín nevedia vybrať, akceptujeme 0% storno poplatok.

Vzniknutá situácia nás mrzí, veríme že po tomto termíne opäť otvoríme svoje priestory.
S úctou
Hruška Michal
manažér hotelových služieb

Aktualizované stanovisko ku COVID-19 ku dňu 12.3.2020

Dňom 12.3.2020 spoločnosť PARKHOTEL na Baračke, s.r.o. dopĺňa stanovisko k nákaze a šíreniu COVID-19 na území Slovenskej Republiky nasledovne:

1.Wellness centrum je pre širokú verejnosť uzatvorené do odvolania. Služby sú poskytované iba hotelovým ubytovaným hosťom.
2. Storno rezervácii a pobytov sa riadi naďalej všeobecno obchodnými podmienkami, avšak s prihliadnutím na danú spoločenskú situáciu, umožníme hosťom si termín presunúť na iné obdobie. ( týka sa rezervácii s nástupom v mesiacoch: MAREC a APRÍL 2020 )

3. Rezervácie uskutočnené prostredníctvom cestovných kancelárii, zľavových portálov treba vykomunikovať s danými inštitúciami.

4. reštaurácia so zimnou záhradou sú naďalej otvorené

Platnosť týchto opatrení a usmerní je platné od 12.3. 2020 15:00 hod do odvolania

S úctou

Hruška Michal
manažér hotelových služieb

Aktualizované stanovisko ku COVID-19

Dňa 10.3. 2020 spoločnosť PARKHOTEL na Baračke, s.r.o. aktualizuje opatrenia vrámci výskytu a šírenia COVID -19 na území Slovenskej Republiky.

Stanovisko zo dňa 9.3. 2020 je v platnosti naďalej, dopĺňa sa o nasledovné opatrenia:

Od 10.3. 2020 od 14:00 hod do 16.3. 2020 do 22:00 hod uzatvára hotel prevádzku wellness centra pre širokú verejnosť, služby budú plne poskytované ubytovaným hosťom pre zlepšenie nielen súkromia a kvality poskytovaných služieb, ale aj k zabezpečeniu maximálnej možnej zdravotnej bezpečnosti naším klientom. Toto interné nariadenie je iba preventívne a rozhodlo o ňom iniciatívne vedenie spoločnosti, opatrenie nebolo vydané RUVZ ani MZ SR. (regionálny úrad verejného zdravia, ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky )

Na recepcii hotela prichádzajúci hostia vyplnia krátky dotazník, či necestujú z rizikových krajín, či nenavštívili v nedávnej minulosti niektorú z rizikových krajín, či nemajú príznaky ochorenia vírusu COVID-19, vrámci odporúčaní Mesta Trenčianske Teplice

PARKHOTEL na Baračke je v úzkej komunikácii z regionálnym úradom verejného zdravia – pobočka Trenčín , toho času nemajú hotelové zariadenia v trenčianskom kraji nariadenia ani zákazy týkajúce sa obmedzení poskytovaných služieb, prípadné nové nariadenia budeme aktualizovať.

Stanovisko nadobúda platnosť 10.3. 2020

S úctou

Michal Hruška
manažér hotelových služieb

''' PARKHOTEL na Baračke, s.r.o., SNP 11/39-61, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 35 876 263'''

Vážení klienti,
Bezpečnosť občanov všeobecne, nielen na Slovensku, je veľmi dôležitá, preto sme sa rozhodli reflektovať na výskyt ochorenia COVID -19 "tzv. Coronavírus" na území Slovenskej Republiky nasledovným stanoviskom:
Toho času ( 09.03.2020 ) nebolo regionálnym úradom verejného zdravotníctva ani Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej Republiky vydané oznámenie ( zákaz, nariadenie ) o zákaze vychádzania mimo svojho bydliska, a preto máme zato, že nehrozí riziko všeobecného ohrozenia občanov Slovenskej Republiky, ako aj návštevníkov z Českej republiky, prichádzajúcich na územie Slovenskej Republiky za účelom rekreácie a oddychu.
Hostia z "rizikových krajín" ako sú Čína, Taliansko, Irán nemajú rezervácie v našom ubytovacom zariadení, a k prípadným budúcim rezerváciám z týchto krajín bude naše zariadenie pristupovať individuálne s prihliadnutím na možné riziko prenosu a šírenia nákazy.
Personál v našom zariadení je riadne poučený o rizikách nákazy, priestory a zariadenia spoločného stravovania v prevádzke ako aj wellness centrum je pravidelne sanitované a dezinfikované podľa dezinfekčného plánu.
Vedenie PARKHOTELA na Baračke vzniknutú situáciu priebežne monitoruje, a v prípade zistenia závažnejšieho stavu pristúpi k primeraným a potrebným  opatreniam.
Preto, v prípade zrušenia rezervovaných pobytov, sa PARKHOTEL na Baračke, s.r.o. drží všeobecných obchodných podmienok a nimi vyplývajúcimi storno podmienkami.
S úctou

Hruška Michal
manažér hotelových služieb

comments powered by Disqus

zoznam | späť

Online Rezervácia

Príchod:
Odchod:

Počet osôb:

Dospelých osôb
Deti od 3 do 10 rokov
Deti do 3 rokov

Počet izieb

x Jednolôžková izba
x Dvojlôžková izba
x Apartmán malý
x Apartmán veľký
x Štúdio
x Rodinná izba

BEZPEČNÁ DOVOLENKA PRE CELÚ RODINU

2 deti do 10 rokov GRÁTIS - bazén s morskou vodou

Zahoď starosti

wellness a veľa zábavy pre Vás a Vašu rodinu

Sledujte nás na Facebooku

Viac na našej facebook stránke